BİLGİÇ

DANIŞMANLIK

               
  ÜrÜNLER HİZMETLER HAKKIMIZDA İLETİŞİM/ULAŞIM ANA SAYFA
 
 

ELEKTRONİK ÜRETİM MAKİNELERİ SATIŞI

Çağımızda rekabet, kar marjlarındaki aşınma ve sürdürülebilirlik tüm üreticileri; verimliliği artırmağa, katma değeri yüksek ürün ve üretim tarzına odaklanmağa, çevreye ve sosyal duyarlılığa yönlendirmektedir.

Üretim teknolojileri de her gün daha fazla verimlilik ve kalite artışı sağlayan otomasyon sistemlerine yönelmektedir.

Elektronik üretimin her aşamasını otomasyon yaklaşımı çerçevesinde gerçekleştirmeye yönelik komple üretim hattı veya özgün bir ihtiyaca yönelik makine ve teçhizatı portföyümüzde bulabileceksiniz.

Pick&Place SMT robotları, Lehimleme makineleri, SMT lehim fırınları, PCB üretim makineleri, Serigrafi makineleri, Alt kesme, direnç, kapasite kesme ve bükme makineleri ile lehim, yapıştırıcı, reçine, spot-on/peeling  gibi sarf malzemelerinin temininde de hizmetinizdeyiz.

 

   

TEKNİK EĞİTİMLER

Bilgiç Danışmanlık Ve Ticaret SMDT üretim ve destekleyici konularda eğitimler ile müştreilerine destek olmakatadır.

TEKNİK SERVİSLER

 

Satış ve kurulumunu yaptığımız, sarf malzemelerini temin ettiğimiz sistemlerin bakım, yedek parça ve onarımını deneyimli ekibimizle, iş kaybınızı asgari düzeyde tutacak şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bakım anlaşmalı servis hizmeti

Yedek parça dahil veya yedek parça hariç olmak üzere yıllık bakım anlaşması çerçevesinde verilen koruyucu bakım ve arıza halinde onarımları kapsamaktadır. 

Çağrı temelli servis hizmeti

Bir bakım anlaşması  kapsamında olmayıp müşteri çağrısına dayalı, arıza halinde verilen yedek parça temini, saat ve yol ücretli onarımları kapsamaktadır. 

 

PROSES DANIŞMANLIĞI

 

Ülkemizin elektronik üretimde en önde gelen firmalarında deneyim kazanmış, proses/süreç optimizasyon ve sertifikasyon çalışmalarını başarı ile defalarca gerçekleştirmiş mühendislerimiz ile sizlerin de; değişen, gelişen ihtiyaçlarınız ve teknolojik eğilimler doğrultusunda iş ve üretim süreçlerinizi mükemmelleştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Proses analiz, optimizasyon ve dokümantasyonu

İş ve üretim süreçlerinizin verimlilik ve entegrasyon açısından analiz, optimizasyon, dokümantasyon ve performans testlerinin yapılması hizmetlerini kapsamaktadır.  

CE hazırlık, dokümantasyon ve sertifikasyonu

Ürünlerinizin CE sertifikasyonu için işlevsellik analizleri, direktiflere uygunluk testleri, uyarlama tavsiyeleri. dokümantasyon ve sertifikasyon başvuru faaliyetlerini kapsamaktadır. 

  • Üretim süreçlerinize ne gibi katkılarımız olacağını değerlendirmek üzere Lütfen arayınız!
 
 
     
İletişim

Gizlilik Politikası| Yasal Enformasyon

Adres:

Yedpa Ticaret Merkezi                 G2 Caddesi No:186 Ataşehir, 34768, İstanbul, Türkiye