BİLGİÇ

DANIŞMANLIK

               
  ÜrÜNLER HİZMETLER HAKKIMIZDA İLETİŞİM/ULAŞIM ANA SAYFA
 

Yasal Uyarı

Ziyaret etmekte olduğunuz iş bu web sitesi ve içeriği Bilgiç Danışmanlık veya temsil ettiklerine ait olup, anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirtilmektedir:

Bilgiç Danışmanlık; hipertext bağlantılar ve doğrudan ya da dolaylı olarak Bilgiç Danışmanlık web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili örtülü veya açık hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır.

Bilgiç Danışmanlık, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutar.
Web sitemizde yer alan bilgiler -göstermiş olduğumuz çabalara rağmen- kapsamlı, kesin, güncel olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Bilgiç Danışmanlık'a atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla karar veren tarafa ait olacaktır.

Bilgiç Danışmanlık, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde teklif veya icap anlamında olmadığı için 'Bilgiç Danışmanlık'ı bağlamamaktadır.

Lisans Hakkı (Copyright)

İşbu web sitesi, web sayfalarındaki tüm yazılar, fotoğraflar, tasarımlar, resimler, elektronik belgeler ile fikri hak ve mülkiyet korumasına tabi olan her türlü eserin telif hakkı Bilgiç Danışmanlık ve/veya temsilcisi olduğu firmalara aittir. Bu sitede yer alan her türlü içerik Bilgiç Danışmanlık'ın izni alınmaksızın kullanılamaz.

Bilgiç Danışmanlık Web sayfasında -usülüne uygun olarak- yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Bilgiç Danışmanlık Web sitesinden kişisel kullanımın için makul amaçlar doğrultusunda bilgi indirilebilir, örnek alınabilir, daha sonra kullanmak üzere bu bilgiler bastırılabilir. Ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.Yazılı iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu site eklenemez.

Herhangibir Hiperlink Kullanımı:
Web sitemize ulaşabilmek için başkalarının web sitesine konulan veya web sitemizden ulaşılabilen başka bir web sitesinin içeriğinden Bilgiç Danışmanlık sorumlu olmayacaktır.               

 
 
İletişim

Gizlilik Politikası| Yasal Informasyon

Adres:

Yedpa Ticaret Merkezi                  G2 Caddesi No:186 Ataşehir, 34768, İstanbul, Türkiye